Nordahl Grieg Fredsfond - Stiftelsen Natur og Kultur
Linker

Mayors for peace www.mayorsforpeace.org
Äppegården Luggerud - www.norfm.org
Vestfold og Verdensarven - www.leidin.info
World Futures Studies Federation -www.wfsf.org¨
United Nations - www.un.org

Arbeidernes Ungdomsfylking – www.auf.no
Unge Høyre – www.ungehoyre.no
Senterungdommen www.senterungdommen.no
Sosialistisk Ungdom www.su.no
Kristelig Folkepartis Ungdom www.krfu.no
Unge Venstre – www.ungevenstre.no
Fremskrittspartiets Ungdom – www.fpu.no
Rød Ungdom – www.rødungdom.no
Grønn Ungdom www.gronnungdom.no
Ungkommunistene – www.ungkommunist.no
Norges Kommunistiske Ungdomsforbund – www.kommunisme.orgw

Foreningen Norden  – www.norden.no
Fritt Norden  – www.frittnorden.no
Norsk-Færøysk Lag – www.foroyar.no
Nordens hus på Færøyene – www.nlh.no, w
Gaiasenteret i Alvdahl - wwgaiasenter no
FN-sambandet  – www.fn.no
En Verden www.enverden.no
Bike for Peace www.bikeforpeace.no
Aktive Fredsreiser  – www.aktive-fredsreiser.no
Nord-Norsk Fredssenter – www.fred.no
Falstadsenteret – http://falstadsenteret.no
Stiftelsen Arkivet – www.stiftelsen-arkivet.no
Changemaker – www.changemaker.no
Den norske Atlanterhavskomité – www.atlanterhavskomiteen.no
Norges Forsvarsforening – www.forsvarsforening.no
Folk og Forsvar – www.folkogforsvar.no
Norges hjemmefrontmuseum www.mil.no/felles/nhm
Forsvarsmuseet www.fmu.mil.no
Oslosenteret for fred og menneskerettigheter – www.oslocenter.no
Nei til Atomvåpen – www.neitilatomvapen.no
Internasjonal Kvinneliga for Fred og Frihet – www.ikff.no
Norges Fredsråd – www.norgesfredsrad.no
Svenske Freds- och Skiljedomsföreningen – www.svenskafreds.se
Sveriges Fredsråd – www.frednu.se
Finlands Fredsforbund – www.fredsforbundet.fi
International Peace Bureau www.ipb.org

Oslo Militære Samfund  – www.oslomilsamfund.no
Kungl Krigsvetenskapsakademien  – www.kkrvan.se

Naturvernforbundet – www.naturvernforbundet.no
Natur og Ungdom – www.nu.no
WWW-Norge – www.wwf.no
Zero – www.zero.no
Miljøstiftelsen Bellona  – www.bellona.no
Norges Miljøvernforbund – www.miljovernforbundet.no
Regnskog fondet – www.regnskog.no
Fremtiden i våre hender – www.framtiden.no
Folkeakademiet – www.folkeakademiet.no
Stiftelsen Natur og Kultur – www.norfm.org
Norges Røde Kors – www.rodekors.no
Norsk Folkehjelp – www.folkehjelp.no
Kirkens Nødhjelp – www.kirkensnodhjelp.no
Care Norge – www.care.no
Changemaker – www.changemaker.no
Redd Barna –  www.reddbarna.no
Press  – www.press.no
Plan Norge – www.plan-norge.no
Fairtrade Max Havelaar Norge – www.friendsfairtrade.no
Handelskampanjen  – www.handelskampanjen.no
Utviklingsfondet – www.utviklingsfondet.no
SPIRE – www.spireorg.no
Forum for miljø og utvikling – www.forumfor.no
FIAN-Norge – www.fian.no
For velferdsstaten www.velferdsstaten.no
Norges Sosiale Forum www.globalisering.no
Norges jeger og fiskeforbund ―www.njff.no
Norges Bonde og småbrukarlag ―www.smabrukarlaget.no
Norges Bondelag ―www.bondelaget.no
Norges bygdekvinnelag ―www.bygdekvinnelaget.no
Norges ungdomslag ―www.ungdomslag.no
Norges Kystfiskarlag ―www.norgeskystfiskarlag.no
Norges Fiskarlag ―www.fiskarlaget.no
Bladet ren mat ―www.ökologisk.no og www.renmat.no
Grønn hverdag ― www.grönnhverdag.no
Norges Kulturarv ―www.kulturarv,no
Norges Turistforening ―www.turistforeningen.no
Landsorganisasjonen i Norge ―www.lo.no
LO i Trondheim ―www.loitrondheim.no
Næringslivets Hovedorganisasjon ―www.nho.no
Ålands Fredsinstitutt – www.peace.ax
SIPRI – www.sipri.org
NUPI – www.nupi.no
PRIO www.prio.no
Forsvaretsforskningsinstitutt – www.ffi.no
Norsk Polarinstitutt – www.npolar.no
Fridthjof Nanseninstitutt www.fni.no
Voltaire nettwork – www.voltairenet.org
Anti War Com – www.antiwar.com
 
Nordisk Råd  – www.norden.org
Vestnordisk Råd – www.vestnordisk.is
Arktisk Råd  – www.arctic-council.org
Barentsrådet – www.barents.no
EFTA www.efta.int/

NUPI – www.ffi.no

NATO – www.nato.int
OSSE – www.osce.org
CICA – www.s-cica.org


Gáldu  – Kompetansesenter for urfolks rettigheter  – www.galdu.org
Varanger Samiske Museum – www.varjjat.org
Arran, Drag – www.arran.no

Vestfold Verdensarv – www.leidin.info
Hvalfangstarkiver.no www.hvalfangstarkiver.no
Trebåtfestivalen – http://trebatfestivalen.no
DS Hestmanden – www.hestmanden.no
Kvinneskipet for fred – www.embla.info
Christian Radich – www.radich.no
Losskøyta Frithjof II – www.frithjof.no
Kulturhistorisk museum, Universitetet i Oslo www.khm.uio.no 
Museiverket i Finland – www.nba.fi
Ålands Museibyrån – www.ls.aland.fi/museum
Nationalmuseet i Danmark – www.natmus.dk
Føroya Fornminnissavn – www.fornminni.fo
Nasjonalmuseet på Island – www.natmus.is
Grønland National Museum og Arkiv – www.museum.gl
 
Sametinget www.samediggi.no
Stortinget – www.stortinget.no
Regjeringen – www.regjeringen.no

Saami Council www.saamicouncil.net
Inuit Circumpolar Council (ICC)  www.inuit.org
www.icc.hotbox.ru www.iccalaska.org – www.inuitcirc
Aleut International Association (AIA) – www.aleut-international.org
Arctic Athabaskan Council (AAC)– www.articathabaskancouncil.com
Russian Association of Indigenous Peaples of the North (RAIPON) – www.raipon.org

ISW Munchen (Institutt for sosial-økologisk økonomiskundersøkelse)

Scottish National Party – www.snp.org

Website Builder drives av  Vistaprint